Uluslar arası Nakliyat

Ege Şehirlerarası Nakliyat ve Depolama şirketi olarak uluslar arası bir nakliye ve lojistik firması olma yolunda ilerlemekteyiz. Şuana kadar Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetler arasında ofis taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık; kurumsal taşımacılıktan ışık ve set taşımacılığına kadar pek çok alanda hizmet yer aldı. Şuana kadar tüm bu hizmetlerden aldığımız geri dönüşler çerçevesinde ilerledik ve sektörün lideri olma yolunda sizlerle birlikte büyük adımlar attık. Ege Nakliyat olarak sizden gelen geribildirimlerin öneminin farkında olarak 1986’dan beri şirketimiz bünyesinde hiçbir müşteri mağduriyeti vakasına yer vermedik. Şuanda da uluslararası bir firma olma yolunda sizlere geniş yelpazeli hizmet seçeneklerimiz ve yüksek müşteri memnuniyeti standartlarımızla ulaşmaktayız.

Deneyimli Kadromuz, Pratik Ve Yaratıcı Çözümlerimizle Sizlere Taleplerinize Uygun, Zamanında, Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet Sunmak.


Uluslar arası Evden eve Nakliyat

Ege Nakliyat olarak şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimizin yanında Uluslar arası Evden eve Nakliyat firması olma yolunda ilerlemekteyiz. Ege Nakliyat, Kadıköy evden eve nakliyat grubu olarak olumlu müşteri geri dönüşleri ile bugünlere kadar gelerek, müşteri memnuniyetinin şirketimizin ilerlemesi için öneminin bilincindeyiz. Uluslar arası bir lojistik ve taşımacılık firması olma yolunda adım adım ilerleyen şirketimiz müşteri hizmetleri politikaları gereği verdiği her hizmeti aşama aşama kayıt altına almakta ve resmi olarak belgelemektedir. İllegal veya legal diğer pek çok taşımacılık şirketinden farklı olarak şuana kadar Ege Nakliyat bünyesinde hiçbir müşteri mağduriyeti yaşanmamıştır. Tüm soru-sorun ve talepleriniz için web sitemiz üzerinden veya telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. Uluslar arası evden eve nakliyat için web sitemiz üzerinden veya telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. Şehirler arası Nakliyat Hizmetlerinden faydalanın