• Şehirler arası Nakliyat
aşağı

Şehirler arası Nakliyat Hizmetleri

     Firmamız, Şehirler arası Nakliyat ve Evden eve nakliyat ile sektörel deneyimi uzun yıllara dayanan ekibimizle; Türkiye'nin birçok yerine aktif olarak Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.Ege Nakliyat olarak ; Şehirler arası evden eve Nakliyat hizmetini Profesyonel personelimizle kalitesini tüm dünyaya ve Türkiye'nin her karışına yaygınlaştırarak, Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde idol olmak istiyoruz. Şehirler arası nakliyat tecrübemizden faydalanarak Asansörlü Şehirler arası nakliyat ile taşınmanın keyfine varın …

Şehirler arası Nakliyat Hizmetleri Nelerdir ?

     Şehirler arası nakliyat hizmetleri konu başlığı neticesinde Şehirler arası taşıma yapılacak olan malzemenin paketlenmesi ,taşınması gibi sıradan gelen evrelerin olduğunu sanırız .Ama gelin görün öyle sıradan işler değildir .Eşya paketlenme evresi en önemli evredir .Eşyaların çift ambalaj ve deforme olmamış ambalaj materyalleriyle ambalajlanması gerekir .İkinci evre eşyaların araca bindirilmesi ,bu evre hassas bir evredir .Malzemelerin sağa sola çarpmaması esas alınır firmamız bu evreyı sıfır hata yapmak için Asansörlü Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır . Diğer esas konu ise Sigortalı Şehirler arası Nakliyat hizmetidir. Şehirler arası nakliyat islemlerinin olmazsa olmazı olan Emtiya Eşya Sigortasıdır .Firmamız bo konuda çok davranmaktadı, olası uzun yol trafik kazalarına karşı eşyalarınız garnti altına alınmış olur Şehirler arası Parça eşya taşımacılığı hizmetleri de ana başlık atındadır . Şehirler arası Ofis taşımacılık işlemide ana başlık altındadır..Şehirler arası nakliyat işlemleri için .Şehirler arası Nakliyat Destek Hattı :

şehirler arası destek hattı

Asansörlü Şehirler arası Nakliyat

       Şehirler arası nakliyat işlermlerinde yüksek katta oturmak taşınacak kişi yada taşıyacak kişilerin korkulu ruyasıdır adeta ,Ege Şehirler araı nakliyat olarak yüksek katlara Teleskopik asansörler kurarak eşya hasarını sıfıra indirmek hemde zamandan tasarruf için Asansörlü Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Şehirler arası Parça Eşya Taşımacılığı

       Şehirler arası nakliyat konu bakımından bakıldığı zaman kocaman bir kamyon gelir tşır mantığıyla bakılması yanlıştır .Şehirler araı Evden eve nakjliyat hizmeti yapan bütün büyük firmalar aynı zamanda Şehirler arası Parça Eşya Taşımacılığı da yapmaktadır. Ege Şehirler araı nakliyat olarak Türkiye'nin her yerine parsiyel yada parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız .Parça eşya başlığı altında olan en büyük başlık olan Çeyiz Eşyası Taşıma hizmeti de sunmaktayız .

Şehirler arası Ofis Taşımacılığı

     Şehirler arası nakliyat konusunun en temel birimlerinden olan Şehirler arası ofis Taşıma hizmetidir.Şehirler arası Ofis Taşımacılığı hizmetlerimiz gelişen teknolojiye ile bir şehirden başka bir şehre nakletme olayı artık çok basit . Şehirler arası Ofis taşıma işlemleri Sigorta ve Kasko işlemi yapıldıktan sonra yola koyulur .Şehirler arası Ofis Taşımacılığı için erken rezervasyon ile %30 'a varan Şehirler arası Taşımacılık kampanyasından faydalanın ..

✅ Ege Nakliyat 1979 Kuruluşudur
✅ Eşya Taşıma Sigortası : HDİ Sigorta Hizmeti
✅ Hizmet Bölgesi : Türkiye'nin Her Bölgesine
✅ Firma Faaliyet Belgeleri : K3-İso Belgeleri

İstanbul Şehirler arası Nakliyat


Firmamız müşterilerimize kaliteli hizmet sunma hususunda özenle hazırlıklarını sürdürmekte, hem evden eve hem de şehirlerarası nakliyat başlıklarında çalışmalarına yön vermektedir. İstanbul Şehirler arası nakliyat hizmetimiz sayesinde siz değerli İstanbul halkının bütün yükünü biz taşırız.  Oturduğunuz evi değiştirmeye karar verdiyseniz ve yeni evinizi de seçtiyseniz nakliyat işlemi için firmamıza ulaşarak malumat talep edebilir, sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz. Şirketimizin üzerinde durduğu hususlardan biride müşteri memnuniyeti olmaktadır ki bu çerçevede nakliyat hizmeti için çalışmalar gerçekleştirilmektedir.
. Biz şirket olarak içinde yer aldığımız sektör çerçevesinde müşterilerimize İstanbul'da Şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz ve evlerde kullanılan eşyaların yeni adrese nakliyesi noktasında gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz. Ev demişken farklı amaçlarla kullanılacak olan odalar o evde yaşayan kişilerce dekore edilerek kendine has bir görünüme kavuşabilmektedir. Bunun için temelde sayabileceğimiz koltuk, sandalye gibi seçeneklerin haricinde dekoratif güzel objelerde satışa çıkarılmaktadır. Mutfaktan salona ayrı bölümlere yönelik hazırlanan eşyaların alternatiflerinin olması bireylerin satın alma işleminden önce seçeneklere göz gezdirmesine imkân tanımaktadır. Bizde müşterilerimiz için benzer bir durum oluşturmak istedik ve hem İstanbul şehirler arası nakliyat gibi konularda hizmet sunmak üzere seçenekleri bir araya getirdik. Dilerseniz sizde ister İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetimize dair detayları, dilerseniz nakliyat fiyatlarına yönelik görüşmek üzere tarafımıza ulaşabilirsiniz.


İstanbul Şehirler arası Nakliyat Fiyatları

       . Oturduğunuz evi değiştirmek istiyorsanız ve taşınmak istediğiniz daire için araştırmayı tamamlayıp seçiminizi yaptıysanız, sırada eşyaların taşınması varsa firmamıza ulaşarak sunduğumuz nakliyat hizmetine ilişkin görüşmede bulunabilirsiniz.İstanbul Şehirler arası nakliyat fiyatları ile birlikte şehirlerarası nakliyat alanında da merak ettiğiniz detaylar varsa şirketimize sorularınızı iletebilirsiniz. Eşyaların çeşitliliği içermesi gibi bizde firmamızla nakliyat sektöründe çalışmalara başlarken geniş bir yelpazede hizmet sunmak gayesiyle hareket ettik. Bu kapsamda hem İstanbul evden eve nakliyat hem de şehirlerarası nakliyat alanlarında çalışmalar gerçekleştirerek müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefledik.


İstanbul Şehirler arası Evden eve Nakliyat

       İstanbul şehirler arası Evden eve nakliyat firmamız bünyesinde hazırlıkları sürdürdüğümüz başlıklar arasında yer almaktadır ve ayrıca müşterilerimiz için evden eve nakliyat hizmeti seçeneğimizde bulunmaktadır. Eşyalarınızın yeni oturacağınız eve nakliyesi hususunda bir firmayla anlaşmayı düşünürseniz yıllardır sektörde çalışmalar gerçekleştiren firmamıza ulaşarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Şirketimiz kazandığı tecrübe çerçevesinde nakliyat alanında müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmek amacıyla hazırlıklarına devam etmektedir.


Şehirler arası Nakliyat Fiyatları

       Şehirler arası nakliyat ;hizmetinin temiz ve sağlıklı bir şekilde yapılması için taşıma öncesi eşyaların güzel bir biçimde paketlenmesi ve ambalajlanması gerekir. Eşyaların ambalajlandığı ambalaj malzemelerinin kaliteli ve tek kullanımlık olması gerekir. Kirli, yırtık, sağlıksız bir ambalaj malzemesi eşyalarınızı ne kadar sağlıklı ve temiz tutabilir. Ambalajlama ve paketleme işinin ustaca yapılmış olması taşıma sırasında oluşabilecek sorunları azaltır. Taşımanın güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına Nakliyat firmamız her zaman 1.sınıf kalitede şehirler arası nakliyat hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bu yüzden taşıma öncesi ambalaj işine büyük önem vermektedir. Ambalajlama ekibimizle evinizdeki eşyalarınızı usulüne uygun bir şekilde ambalajlayıp paketliyoruz. Nakliyat firmamız tıpkı ekspertiz hizmetinde olduğu gibi ambalajlama işini de ücretsiz yapmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği bizim için önemlidir. Güvenli, temiz ve sağlıklı bir nakliyat hizmeti planlı, programlı ve sistemli çalışmasıyla verebilir. imkân tanır.

Şehirler arası Nakliyat Nasıl Yapılır ?

       Şehirlerarası nakliye firmamız tüm eşyalarınızı garanti kapsamına alıyor. Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın bedeli sigorta şirketimiz tarafından karşılıyoruz. Taşıma sırasında kırılan, bozulan ve hasar gören eşyaların bedeli tarafınıza ödüyoruz. Nakliyat firmamız taşımalarında asansör sistemini kullanır. Böylece eşyalarınız asansörle kısa sürede istediğiniz noktaya taşınır. Asansör sistemi kiralama usulü kullandığımız için nakliyat maliyetlerimiz oldukça düşüktür. Şehirler arası nakliyat hizmetleri sigortalı ve profesyonel eleman kadromuzla sıfır hatayla taşımacılık sanatıdır


Şehirler arası Nakliyat Ücretleri ?

       Ege Şehirlerarası nakliyat olarak ekonomik fiyat tarifeleriyle profesyonel Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.Şehirler arası nakliyat ücretleri gidilecek olan kilometre ve eşya durumuna göre değişkenlik gösterir. Şehirler arası nakliyat ücretleri tespiti için size yakın olan 7/24 Expertizimiz sayesinde yerinde fiyat tespiti yapılmaktadır.Bu sayede ücretsiz bir şehirler arası nakliyat danışmanlığı sağlanmış olur .


Şehirler arası Nakliyat Firmaları

       Ev eşyası birçok farklı ürünü kapsamaktadır ki bunlar arasında yerler için tercih edilen halılardan pencerelerin bir parçası haline gelen perdelere, giysi dolabından gerek günlük olarak gerekse misafir ağırlarken kullanılabilen sehpalara kadar muhtelif eşyalar söz konusudur. Dolayısıyla taşınma gibi bir durumda çok sayıda eşyanın hazırlanması gerekmektedir ki biz Şehirler arası nakliyat sektöründe yıllardır edindiğimiz tecrübe çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin eşyalarının dikkatle taşınması noktasında çalışmaya devam ediyoruz. Dilerseniz hem Şehirler arası nakliyat firmaları olarak hem diğer illere yapılacak nakliyat işlemleri için şirketimizle görüşmede bulunabilirsiniz.Şehirler arası nakliyat firmaları arasında olan firmamızın kuruluş aşamasında özen gösterdiğimiz detaylardan biri müşteri memnuniyeti olmuştur ki bu kapsamda hizmet kalitesine önem verilerek hareket edilmektedir


Türkiye Geneli Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası Profesyonel Taşımacılık

Ege Nakliyat ile Şehirler arası Ev Taşımacılığı artık çok kolay , Şehirler arası Nakliyat Kampanyalarını kaçırmayın !

Şehirler arası Evden eve Nakliyat

       Şirketimiz bünyesinde Şehirler arası evden eve nakliyat başlığı üzerine de çalışmalar gerçekleştirilmekte, müşterilerimize hizmet verilmektedir. Firmamız müşterilerimizekaliteli hizmet sunma hususunda özenle hazırlıklarını sürdürmekte, hem evden eve hem deşehirlerarası nakliyat başlıklarında çalışmalarına yön vermektedir. Oturduğunuz evi değiştirmeyekarar verdiyseniz ve yeni evinizi de seçtiyseniz nakliyat işlemi için firmamıza ulaşarak malumat talepedebilir, sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz. Şirketimizin üzerinde durduğu hususlardan biride müşteri memnuniyeti olmaktadır ki bu çerçevede nakliyat hizmeti için çalışmalar gerçekleştirilmektedir.


Şehirler arası Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler arası Nakliyat fiyatları neye göre belirlenir ?

- Şehirler arası nakliyat fiyatları eşya durumu ,mesafe ve hizmete göre değişkenlik gösterir

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde Sigorta ve K.D.V gideri size mi ait ?

- Şehirler arası nakliyat fiyatlarına Sigorta ve K.D.V giderleri tarafımızca karşılanır.Extra hiç bir ücretrle karşılaşmazsınız

Şehirler arası Nakliyat hizmetlerinde Eşya Sigortası zorunlu mudur ?

- Şehirler arası nakliyat hizmetinde Eşya sigortası zorunlu ve yasal bir düzenlemedir.Bu sayede hem müşterinin eşyasını garantiye almış olur , hemde taşıytıcı firmayı kaza ve hırsızlığa karşı garantiye almış olur

Şehirler arası Nakliyat hizmetlerinde Asansörlü taşıma hizmetiniz var mı ?

- Şehirler arası nakliyat hizmetinde evinin Türkiye'nin her yerinde asansör hizmetimiz mevcuttur.Asansör kurulumuna elverişli durumlar mevcut olduğu takdirde kurulabilir

Şehirler arası taşımacılığında eşya teslimatı kaç günde yapılır ?

- Şehirler arası taşıma işlemi taşımanın yapıldığı günden sonra maximumn 48 saatte teslim edilmesı yasal bir süreçtir . Bu sürec en uzak yerden hesaplanmaktadır .Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bolgesi teslimat süreleri 24 saat olarak yapılmaktadır

Şehirler arası nakliyatta Parsiyel taşımacılığı mevcut mudur ?

- Şehirler Parsiyel taşımacılığı her saat başı olup Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır

Şehirler arası nakliyatta eşyaların paketlenmesi ve mobilya sökümü size mi ait ?

- Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde mobilya sökümü ,beyaz eşya ve avize sökümü firmamıza ait olup, eşya paketlenmesi ve kolilenmesi firmamız personelimiz tarafından yapılmaktadır